czwartek, 20 stycznia 2011

Patrz sobie na ręce!

Dostałam dzisiaj odpowiedź na maila w pewnej sprawie.Czytam,czytam,czytam to co mi odpisano i nagle patrzę a na samym końcu 'Pozdrawiam,tu pada imię i nazwisko'.Oczywiście co zrobiłam?Wstukałam te dane na Facebooku.Mina mi zrzedła,jak się okazało kim ta osoba jest.Co gorsze,pewnie ona zrobiła tak ze mną i już wszystko wiedziała.Jedynie czego się dowie,to kto jest naszymi wspólnymi znajomymi i jak wyglądam.
Poczułam się z tego powodu jakoś okropnie,że następuje jakaś inwigilacja na każdym kroku.Wpisujesz imię i nazwisko i jesteś w skarbnicy wiedzy,białe jest białe a czarne jest czarne.Patrzę sobie na ręce,gdzie pojawia się moje imię i nazwisko,co jest już na etapie maniakalnym ostatnio.Mam jakąś fobię-nie lubię jak ktoś patrzy na mojego facebooka,mimo że nic nie zobaczy poza zdjęciem [które powinno być anonimowe dla niektórych nieznajomych].

Myślę sobie,że coś z moim życiem jest nie tak.Jeden widoczny,grożny symptom to mój dzisiejszy brak chęci palenia a drugi to brak pewności siebie co do weekendu.Kiedyś po prostu wychodziłam z domu,teraz niedość,że mi się nie chce,to nie wiem gdzie iść i z kim chcę się spotkać.
Staję  się żałosną aspołeczną laską,co przez większość czasu użala się nad sobą i wmawia sobie 'nie umiem' czy też 'to nie ma sensu'.
Marzy mi się jakaś porządna najeba do utraty przytomności z kacem moralnym w bonusie.A tak poza tym,to poszłabym gdzieś w plener posiedzieć przy wódce-NO ALE KURWA ŚNIEG!

6 komentarzy:

 1. poczekaj aż zobaczysz swoje cycki w sieci ;]

  śniegu już nie ma tej

  OdpowiedzUsuń
 2. śniegu będzie więcej. nienawidziłam października, ale styczeń chyba jest gorszy.....
  don't worry, zawsze jest górka i dołek - bez tych dołków górki by tak nie cieszyły
  hugs!!

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem uzależniona od niego.:C

  OdpowiedzUsuń
 4. Przysięgam, nienawidzę jak dodają mnie nieznajomi! O ile to model/fotograf/stylista/dziennikarz, cool. Ale jak widzę gębę, która nic mi nie mówi i w bonusie zero dopisku, choćby "chcę Cię ruchnąć" to mnie szlag trafia. Po to fan page. Chcesz mnie śledzić, to tam spierdalaj :D

  OdpowiedzUsuń
 5. prawdę mówiąc to już mi się niedobrze robi i od fejsa-srejsa i tego pseudo śniegu....
  dół jak chuj. dziś to się z Tobą łączę - wykopmy sobie wspólny dół. może wyjść będzie łatwiej

  OdpowiedzUsuń