środa, 14 listopada 2012

Człowiek składa się z krwi, mięśni, ścięgien, żył, wody, białka...we mnie bije się piana z białek.
Znowu przeżyłam jeden z tych dni kiedy nagle coś pękło, polały się łzy i wszystko wyszło na zewnątrz.
Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tak dużo rzeczy noszę w sobie, tak dużo mnie boli.
Nagle zdałam sobie sprawę, że rodzice to dobrzy aktorzy i moi trenerzy. Że nigdy mnie nie chwalą, nie mówią mi że są ze mnie dumni i nie pytają o nic. Mieszkamy razem, ale osobno. To nie kwestia wieku nawet. Zawsze tylko krytyka, docinki i głupi śmiech.

Od kilku dni zauważam, że coś się zmienia w moim koledze, że jakby tak wkracza nasza znajomość na inny tor. Ten gdzie mówi się kobieta i mężczyzna. Wiem, że znajomości wszelakie mają swoje etapy, że im dłużej się z kimś znasz tym więcej mu mówisz i bardziej mu ufasz. Szkoda, że przy tym jesteśmy troszkę takie dzieciaczki, co boją się prawdy.
Ja tej prawdy nawet najgorszej boję się najbardziej na świecie. Spotkałeś mnie w złym momencie mojego życia. Żyję z dnia na dzień, bez pracy i radości, ale z  liczydłem w głowie. Zaraz po obronie dyplomu wyjeżdżam z tego kraju. Gdzieś gdzie będę pakować owoce lub je zbierać, nie wiem. To odpowiedź na powyższy akapit. Żadnych zobowiązań mimo, że potrzeba i chęć jest tak bardzo ogromna.

Ciekawe co się stanie za dwa tygodnie i za miesiąc...

2 komentarze:

 1. Na pewno będzie coś czego się nie spodziewasz...
  to zaskakujące jakie życie czasami potrafi przybrać tor. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy zaszczyt przedstawić Ci nową ocenialnię, której zadanie będzie polegało na promowaniu blogów niezwykłych. Blogów, które zasługują na uwagę bardziej, niż te kiczowate, głupie rozkminy nastolatek, które podniecają się każdą pierdołą. Chcemy, aby wartościowe blogi wypłynęły na niezmierzone wody czytelniczego zachwytu i chwili refleksji.

  Jeśli byłabyś chętna poddać swój blog ocenie, zapraszamy na: Szczyptę Krytyki.

  PS Przepraszamy za spam, ale trzeba się jakoś „wylansować” i mamy nadzieję, że zrozumiesz :)

  OdpowiedzUsuń